_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
banner
ajalugu tehnilised andmed klubi lugemist ittgroup
_ mudelid _ ohutus _ viited _ pildid _
foorum varuosad
FOORUM VARUOSAD

SAABIDE Kokkutulek 2002

Kokkutulek ise kulges suhteliselt tagasihoidlikult. Koht oli ilus. Sai tehtud ka mõned pildid. PS Kui kellegil veel pilte, siis ootan aadressil: raivo saabnet.ee

 

Esialgne kava:

Saabi Klubi kokkutulekute kava

Suvi on samahästi kui kohal ja Saabi Klubi peab taas kokkutulekute plaane. Sel aastal on kavatsus korraldada erinevates Eesti kohtades mitu üritust. Korralduskomitee otsustas eelmise aasta kogemusel pillid nurka visata ja anda igaühele võimalus isetegemise rõõme nautida. Saabi Klubi otsis kohad ja pakub välja kokkutulekute ajad. Klubi poolt on üritused TASUTA! Jälgi reklaami siinsamas kodulehel ja anna ka teistele Saabi-sõpradele teada!

Esimene kokkutulek
Aeg: 08.06.02, lausvihma korral 15.06.02.
Koht: 76 km Tallinnas Laagris asuvast Shelli bensiinijaamast. Läänemaal Nõva lähedal on Peraküla bussipeatus, mille juurest tuleb teha 90-kraadine pööre ühele kruusateele, mida mööda sõites jõuad mingil hetkel arvatavalt Peeter I poolt installeeritud asfaltteele. Ikka edasi ja kogu aeg otse sõites on kohalejõudmine mere-äärsele liivarannale garanteeritud.
Mis toimub: grillimine, suhtlemine, autode vahtimine, ujumine jms.
Mida kaasa võtta: isiklike vajaduste rahuldamiseks olulised atribuudid, nt söök, jook, lapsed, telk, auto, hea tuju, täispuhutav kummipart vms.
Lisainfo: 056 61 62 62 Tiia